Wydział Nauk Społecznych

tło

Struktura Katedry Ekonomii i Zarządzania

 

STRUKTURA KATEDRY EKONOMII I ZARZĄDZANIA (stan na 01.10.2019r.)

 

prof. UJK dr hab. Natalia Wasilewska – profesor nadzwyczajny – KIEROWNIK KATEDRY
konsultacje: pok. 113
e-mail: natalia.wasilewska@ujk.edu.pl tel. (44) 7327400 w. 8206

dr Magdalena Dąbkowska – adiunkt
konsultacje: pok. 29
e-mail: magdalena.dabkowska@ujk.edu.pl; tel. (44) 7327400 w. 8144

dr Jadwiga Kaczmarska-Krawczak – adiunkt
konsultacje: pok.15
e-mail: jadwiga.kaczmarska@ujk.edu.pl; jkaczmarska@interia.pl
tel. (44) 7327400 wew. 8342

dr inż. Mirosława Nowak – adiunkt
konsultacje: pok. 29
e-mail: m.nowak2@unipt.pl tel. (44) 7327400 w. 8144

dr Ireneusz Skłodowski – adiunkt
konsultacje: pok. 28
e-mail: ireneusz.sklodowski@ujk.edu.pl tel. (44) 7327400 wew. 8143

dr Tomasz Trojanowski – adiunkt
konsultacje: pok. 29
e-mail: tomasz.trojanowski@ujk.edu.pl tel. (44) 7327400 w. 8144

dr inż. Robert Walasek – adiunkt
konsultacje: pok.15
e-mail: robert.walasek@ujk.edu.pl tel. (44) 7327400 wew. 8342

dr Marta Wiśniewska – adiunkt
konsultacje: pok. 16
e-mail: marta.wisniewska@ujk.edu.pl, tel. (44) 7327400 w. 8344;

dr Anna Witaszczyk – adiunkt
konsultacje:) pok. 17
e-mail: anna.witaszczyk@ujk.edu.pl; a.witaszczyk2018@gmail.com,
tel. (44) 7327400 wew. 8145

dr Bogusław Kaczmarski – starszy wykładowca
konsultacje: pok. 28
e-mail: boguslaw.kaczmarski@ujk.edu.pl tel. (44) 7327400 w. 8143

mgr Sławomir Popławski – starszy wykładowca
konsultacje: pok. 16
e-mail: slawomir.poplawski@ujk.edu.pl; tel. (44) 7327400 w. 8344

SEKRETARIAT (budynek A, pok. 30)
kontakt: mgr Róża Gudź
e-mail: r.gudz@unipt.pl tel. (44) 7327434
DZIEKANAT ( budynek A, pok.18)
kontakt: mgr Bogumiła Wypych
e-mail: b.wypych@unipt.pl tel. (44) 7327423

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube