Wydział Nauk Społecznych

tło

Struktura Katedry Ekonomii i Zarządzania

 

STRUKTURA KATEDRY EKONOMII I ZARZĄDZANIA (stan na 01.10.2018r.)

 

prof. zw. dr hab. Stanisław Wieteska – profesor zwyczajny – KIEROWNIK KATEDRY
konsultacje: pok. 17, pok. 32
e-mail: s.wieteska@unipt.pl tel. (44) 7327400 wew. 8145; 8147

prof. dr hab. Sławomir Juszczyk – profesor nadzwyczajny (sylwetka pracownika) (wykaz wybranych publikacji)
konsultacje: pok. 30
e-mail: s.juszczyk@unipt.pl tel. (44) 7327400 w. 8176

prof. UJK dr hab. Natalia Wasilewska – profesor nadzwyczajny (sylwetka pracownika) (wykaz wybranych publikacji)
konsultacje: pok. 113
e-mail: n.wasilewska@unipt.pl tel. (44) 7327400 w. 8206

dr Agata Bury – adiunkt
konsultacje: pok. 17
e-mail: a.bury@unipt.pl; agata.bury@interia.pl tel. (44) 7327400 wew. 8145

dr Jadwiga Kaczmarska-Krawczak – adiunkt
konsultacje: pok. 15
e-mail: j.kaczmarska@unipt.pl; jkaczmarska@interia.pl tel. (44) 7327400 wew. 8342

dr inż. Mirosława Nowak – adiunkt (sylwetka pracownika) (wykaz wybranych publikacji)
konsultacje: pok. 29
e-mail: m.nowak2@unipt.pl tel. (44) 7327400 w. 8144

dr Ireneusz Skłodowski – adiunkt
konsultacje: pok. 28
e-mail: i.sklodowski@unipt.pl tel. (44) 7327400 wew. 8143

dr Marta Wiśniewska – adiunkt
konsultacje: pok. 16
e-mail: m.wisniewska@unipt.pl tel. (44) 7327400 w. 8344;

dr Anna Witaszczyk – adiunkt
konsultacje: pok. 17
e-mail: a.witaszczyk@unipt.pl; a.witaszczyk2018@gmail.com tel. (44) 7327400 wew. 8145

dr Jacek Jarczyński – starszy wykładowca (sylwetka pracownika) (wykaz wybranych publikacji)
konsultacje: pok. 29
e-mail: j.jarczynski@unipt.pl tel. (44) 7327400 w. 8144

dr Bogusław Kaczmarski – starszy wykładowca (sylwetka pracownika) (wykaz wybranych publikacji)
konsultacje:  pok. 28
e-mail: b.kaczmarski@unipt.pl tel. (44) 7327400 w. 8143

dr Wiesław Rogalski – starszy wykładowca (sylwetka pracownika) (wykaz wybranych publikacji)
konsultacje: pok. 15
e-mail: w.rogalski@unipt.pl; wieslawrogalski@wp.pl tel. (44) 7327400 wew. 8342

dr Zofia Szewczyk – starszy wykładowca
konsultacje: pok. 17
e-mail: z.szewczyk@unipt.pl; z.szewczyk@op.pl tel. (44) 7327400 wew. 8145

dr Maria Tymińska – starszy wykładowca (sylwetka pracownika) (wykaz wybranych publikacji)
konsultacje:  pok. 30
e-mail: m.tyminska@unipt.pl tel. (44) 7327400 w. 8176

mgr Sławomir Popławski – starszy wykładowca
konsultacje: pok. 16
e-mail: s.poplawski@unipt.pl

 

SEKRETARIAT (budynek A, pok. 30)
kontakt: mgr Róża Gudź
e-mail: r.gudz@unipt.pl tel. (44) 7327434

DZIEKANAT (budynek A, pok.18)
kontakt: mgr Bogumiła Wypych
e-mail: b.wypych@unipt.pl tel. (44) 7327423

Komunikaty i ogłoszenia

    Przepraszamy, aktualnie brak bieżących komunikatów i ogłoszeń

Więcej ogłoszeń
Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.