Wydział Nauk Społecznych

tło

Katedra Ekonomii

 

STRUKTURA KATEDRY EKONOMII

Kierownik: prof. zw. dr hab. Janina Witkowska
konsultacje: środa, godz. 8.30-9.30, 15.10-15.55 (od 15.11.2017r. co tydz.) pok.31
email: j.witkowska@unipt.pl  tel. (44) 7327434

prof. zw. dr hab. Stanisław Wieteska
konsultacje: poniedziełek, godz. 9.30-11.30 (co tydz.);
piątek, godz. 15.00- 15.45 (co 2 tyg. od 6.10.17) pok.17
email: s.wieteska@unipt.pl tel. (44) 7327400 wew. 8145

dr hab. Edyta Dworak
konsultacje: czwartek, godz.08.55-9.45 (co 2 tyg. od 19.10.2017r.); godz. 15.00-16.00 pok.15
email: dworake@qmail.com tel. (44) 7327400 wew. 8342

dr Agata Bury
konsultacje: wtorek, godz. 13.00- 14.00 (co 2 tyg. od 10.10.2017r.)
poniedziałek, godz. 14.00-14.45 (co 2 tyg. od 2.10.2017r.) pok.17
email: agata.bury@interia.pl tel. (44) 7327400 wew. 8145

dr Jadwiga Kaczmarska-Krawczak
konsultacje: czwartek, godz.11.10-12.10;
czwartek, godz. 15.00-15.10; 16.40-16.50; 18.20-18.30 (co 2 tyg. od 19.10.2017) pok.15
email: jkaczmarska@interia.pl tel. (44) 7327400 wew. 8342

dr Wiesław Rogalski
konsultacje: środa, godz. 11:30-13.00
piątek, godz. 15.00-17.00 (w terminach 17.11.;15.12; 19.01.; 16.02) pok. 15
email: wieslawrogalski@wp.pl tel. (44) 7327400 wew. 8342

dr Zofia Szewczyk
konsultacje: poniedziałek, godz. 8.45-9.30 9co 2 tyg. od 9.10.2017r.)
wtorek, godz. 16.00-16.45 (co 2 tyg. od 3.10.2017r.) pok.17
email: z.szewczyk@op.pl tel. (44) 7327400 wew. 8145

dr Anna Witaszczyk
konsultacje: poniedziałek, godz.11.10- 11.30; 13.00-13.30; 16.40-18.00 pok.17
email: awitaszczyk@uni.lodz.pl tel. (44) 7327400 wew. 8145

SEKRETARIAT (budynek A, pok.30)
kontakt: mgr Róża Gudź
e-mail: r.gudz@unipt.pl tel. (44) 732 74 34

DZIEKANAT (budynek A, pok.18)
kontakt: mgr Bogumiła Wypych
e-mail: b.wypych@unipt.pl tel. (44) 732 74 23

Komunikaty i ogłoszenia

    Przepraszamy, aktualnie brak bieżących komunikatów i ogłoszeń

Więcej ogłoszeń
Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.