Wydział Nauk Społecznych

08-01-2019

Zaproszenie na wykład

kobieta

Instytut Nauk Pedagogicznych zaprasza w dniu 10 stycznia 2019 r. na pierwszy z cyklu wykładów otwartych poświęconych zdrowiu kobiet.
Temat I. Rak szyjki macicy oraz przemoc wobec kobiet

Wykład wygłosi mgr Aleksandra Bakiewicz, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz University of Southern Denmark. Ostatnie półtora roku mieszkająca w Tanzanii, gdzie pracowała przy międzynarodowym projekcie badawczym dotyczącym problemu raka szyjki macicy. Aktualnie współpracuje z organizacją pozarządową w Ugandzie zajmującą się zdrowiem reprodukcyjnym i menstruacyjnym kobiet. Jest w trakcie przygotowań projektu doktorskiego, dotyczącego oceny wpływu technologii informacyjnej (ICT – information and communciation technology) na zapobieganie przemocy wobec kobiet (IPV – intimate partner violence).
miejsce spotkania: budynek A, sala 45; godz. 11.30.
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych

Komunikaty i ogłoszenia

Przepraszamy, aktualnie brak bieżących komunikatów i ogłoszeń

Więcej ogłoszeń
Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook